У покері Техаський Холдем - 10 комбінацій. Беручи участь у грі, бажано знати їх напам'ять, але можна зробити собі підказки.
Найстарший варіант набору - це Роял-Флеш (10♥ J♥ Q♥ K♥ A♥).
Для того, щоб ця роздача зіграла, треба зібрати цілу п'ятірку карток однієї масті по порядку від десятки до туза. Помста зібраної комбінації не важлива. У випадку, коли кілька гравців досягли успіху в цій справі, виграш буде розділений навпіл.
Наступна зверху за значимістю комбінація називається Стріт-Флеш (7♣ 8♣ 9♣10♣J♣).
Це теж п'ятірка карт однакової масті по порядку, але вони можуть починатися з будь-якої карти. Масть також не важлива, але виграє той розклад, у якого карта в п'ятірці більша. Види комбінацій покеру в Техаському Холдемі на цьому не закінчуються.
Каре (K♠ K♥ K♣ K♦ 6 ♣) - це набір що складається з чотирьох карт одного значення і ще однієї будь-якої карти. При нагоді, коли ця комбінація є у кількох гравців - перемагає той, чиї карти з однакових старших. Якщо ж комбінація набралася більше, ніж у двох людей, перемагає людина, чия п'ята карта старша.
Три карти одного значення та дві карти іншого називаються - Фул-Хаус (A ♠ A♦ A♥ Q♣ Q♠).
Чиї трійка карт старше, той гравець і перемагає у разі набору поєднання двома людьми. Якщо тих, хто зібрав комбінацію більше двох, то дивляться за значенням усіх карт.
Флеш (5♠ ;8♠ 10♠ K♠ A♠) складається з п'яти карт однієї масті, які можуть бути в будь-якому ранзі і порядку. Переможець виявляється за старшою картою. При однакових значеннях дивляться другу карту, тощо.
Наступна за меншістю комбінація називається - Стріт (9♦ 10♦ J♠ Q♥ K♣).
Щоб її зібрати необхідно мати на руках п'ятірку карток по порядку з різними мастями. Переможця дивляться за старшою картою, якщо вони однакові, то за попередніми.
Три карти одного рангу і дві будь-які інші карти називаються - Трійка (Сет)
(7♦ 7♥ 7♠ 9♣ A♦ ). Переможець вибирається аналогічно за старшинством карток.
Дві пари ( 8♦ 8♣ Q♠ Q♥) - дві карти одного значення і ще 2 карти іншого номіналу.
Пара (K ♦ K♠ 3♥9♥ J♣) - це дві карти одного номіналу, а інші три можуть бути різні. Той, хто виграв, з'ясовується за старшою картою.
Найостанніший і найменш значимий варіант комбінації - це старша карта Кікер (A♥ J♣ 7♦ 6♠ 5♥). У цьому прикладі кікер - туз А.
Береться п'ять найстарших карт із семи – переможець вибирається за старшою картою з них. Коли старші карти збіглися, переможця обирають за другою картою, якщо вони збіглися, то за третьою.
Комбінації здаються складними, але у грі всі комбінації запам'ятовуються швидко. Погравши кілька разів, із досвідом ці знання міцно вкладаються у голові.
У покері, як і в багатьох інших іграх, половина результату залежить від успіху, а друга половина від математичних розрахунків ймовірності та досвіду гравця.
Покер Техаський Холдем - захоплююча гра. Не дарма вона є однією з найпопулярніших карткових ігор у світі. Граючи у неї тренується інтелект.