У покері бажання гравця знаходяться у прямій залежності від сили його руки. Коли у нього з'являється кілька сильних карток, то йому хочеться, щоб опоненти зрівнювали його ставки. Якщо ж у гравця підібралися в основному карти середнього та дрібного номіналу, то у нього з'являється бажання дізнатися про загальну комбінацію зібраних за столом карт. Це може дозволити зловити удачу в потрібний момент, в той же час практично не програвши власні гроші. У деяких випадках з'являється шанс дізнатися про поточні карти кона, не поповнюючи власними фішками банк. Подібні картки отримали назву безкоштовних.
Надійний спосіб виграти покерну партію
Безкоштовна карта в покері – це основне поняття для того, хто хоче досягти у цій грі переконливих фінансових результатів. Наочним підтвердженням є наступний приклад. У гравця з'являються два королі на малому блайнді, а у його суперника – комбінація однієї масті на великому блайнді. Приймається рішення поставити підступну пастку, тобто відмовитись від рейзу на користь колу.
У цій ситуації противник з великою ймовірністю вибере чек і дізнається про карти флопа. Таким чином, він отримає як презент три безкоштовні карти. Іншими словами, не витративши жодної зайвої фішки, він отримує можливість скомбінувати:
- флеш;
- стріт;
- нормальний дро.
На перший погляд, зробити це буде непросто, однак у покері можливо все. Залишається прагматично вирахувати, скільки саме грошей може перейти в кишеню такому опоненту, якщо до нього піде нормальна мапа.
Даючи своїм суперникам free card у покері, гравець фактично займається благодійністю. У шашках та шахах таку тактику називають грою в піддавки. Ось чому, перш ніж піти цим шляхом, треба гарненько подумати, а чи варто віддавати супернику безкоштовну картку? Адже покер та щедра роздача грошей – це такі ж несумісні поняття, як лід та полум'я.
Маючи на руках потужну комбінацію, важливо робити високі ставки, примушуючи опонентів розщедрюватися за можливість дізнатися нові карти. Коли вони виявляють бажання скомпонувати флеш або стріт, то висока ставка повинна позбавити їхньої перспективи залишитися в плюсі. Не варто роздавати гроші супернику, а треба підіграти його опоненту.
Мінімізація фінансових втрат
Тому, хто не розуміє, як можна використовувати безкоштовні карти в покері, стане в нагоді наступний приклад. Деколи опоненти через безтурботність дають шанс розпочати новий етап гри, не поповнюючи банк фішками. Однак безкоштовну картку можна отримати і власними зусиллями. Зробити це буде неважко.
Наприклад, на стадії префлопу гравець пішов у наступ з комбінацією туза і короля. На стадії флопу виловити збіги не вдалося, проте суперники роблять чек. У відповідь так і хочеться застосувати контбет, щоб відразу отримати весь банк.
Однак необхідно чітко уявити, з якими картами розпочали гру опоненти. Часом набагато розумніше буде:
- зіграти чек;
- виловити дармову карту на торні;
- і цим ефективно знизити свої збитки.