Чек-рейз у покері – це покерна техніка, яка вимагає не тільки високої майстерності, але й хорошого розуміння суперника. Суть цієї техніки полягає в тому, щоб зробити чек на початку торгівлі, коли гравець показує свою невпевненість або відсутність сильних рук, і за наступного рейзу (після ставки опонента), коли гравець показує свою силу. Тому цю техніку в zoom-покері варто розглянути детальніше.
Розгляньмо приклади використання чек-рейзу в покері.
Перший приклад
Противник скидає карти, і гравець ставить 3 великі блайнди. Учасники перед баттоном, на баттоні та на великому блайнді грають у гру, оголошуючи рейз гравця.
Великий блайнд робить чек, і гравець також робить чек, чекаючи поки інші опоненти зроблять ставку. Перед тим, як супротивник скине карти, супротивник ставить одну третину. - крикнув він з-під навісу. У цьому випадку гравця можуть попросити додати половину ставки до двох третин банку. Отже, гравець не пропонуватиме опоненту найкращі коефіцієнти ставок.
Тепер у опонента має бути достатньо, щоб зрівняти та зробити тактичний прийом чек – рейзу. В результаті опонент скидає карти і гравець отримує хороший банк.
Сheck-raise також можна використовувати з потенційно сильною рукою. У цьому випадку гравець переслідуватиме іншу мету, ніж натсова карта. Це, у свою чергу, дозволяє виключити з гри якнайбільше супротивників. Однак якщо всі підуть після того, як гравець підвищить ставку, гравець отримає банк. Якщо противник робить чек, гравець із його карткою може отримати безкоштовну картку. Це добрий вибір для розширення. Також варто звернути увагу на самі карти. Вони в даному випадку допоможуть зробити правильний чек та виграти гроші у банку.
Приклад другий
Виклик кидається у двох супротивників із середньої позиції. Гравець передає фішки великому блайнді, а опонент контролює великий блайнд. При цьому слід звертати увагу на поведінку суперника.
В результаті гравець отримав 15 карт (дев'ять черв'яків, три сімки та три дами в колоді). Це гарний знак того, що гра продовжиться. Проте гравці повинні знати, що якщо у їхніх опонентів високі карти, успіх зробить їх слабкими.
Спочатку гравець входить та перевіряє чек. Цей чек може бути першим кроком до того, щоб підняти чек або отримати безкоштовну картку (якщо тільки жоден із опонентів не випаде на флопі і ніхто не вкраде банк).
Потім противник намагається атакувати батон і робить невелику ставку. Гравець піднімає кнопку та викликає її. У ньому сім раундів. Гравець формує вулицю та грає в кишені суперника на позиції баттона 6. У цьому випадку баттонні гравці можуть не наважуватися активніше розігрувати менші пари.
Розглянуті приклади не повинні претендувати на вичерпний опис усіх можливостей та тонкощів цієї технології, а можуть давати лише загальні картини та вказівки до дії. Для того, щоб вибрати правильну тактику в грі, необхідно знати всі тонкощі чек-рейзу і бути досвідченим майстром у грі з суперниками.