Якщо ви маєте намір розіграти весь стек, що у вас є, не поспішайте. Існує широка палітра факторів. Їх треба врахувати, щоб не зазнати невдачі.
Закони правильної тактики покеру при олл-іні
Є низка законів, ігнорувати їх не рекомендуємо при олл-ін:
- ви в банк не зможете поставити більше, ніж є у вас на руках у стеку;
- побічні банки можуть формуватися лише під час появи мультивейної категорії подій.
Наприклад, в олл-ін виставилися три гравці:
- №1 - 200 $;
- №2 - 25 $;
- №3 - 100 $.
Кожен з них може отримати виграш зі стеків супротивників лише у розмірі вашого. Решта йде в додатковий банк. Впливатиме на роздачу найбільше Гравець №3.
Коли враховано всі нюанси, їх ми озвучили вище, потрібно не згаяти ряд важливих тонкощів покерної стратегічної тактики.
Коли ваш олл-ін буде виправданий?
Ставимо акцент: вигідніше у покері вести агресивну стратегію, ніж постійно колірувати. Ризикуючи та йдучи у ва-банк, завжди є ймовірність, що суперник зробить скидання своїх карток. Тоді ви автоматично отримаєте прибуток.
Коли варто ставити олл-ін? Коли ваша ставка є середньою або відносно близькою до цього ідеального значення. Зверніть увагу на тих суперників, що зловживають пушем і його розміром або дуже часто колірують олл-іни вже на ранніх стрітах. Звичайно, вони мають певний захист у покері, вони можуть реалізувати власне еквіті повністю.
У яких випадках варто йти ва-банк у покері? Наприклад візьмемо сценаріїв класу 5-бет. Вони розвертаються на стеках у 100бб на префлопі. якщо суперник майже скидає карти на 5-бет, можна модернізувати спектр пуша у ширшому діапазоні. І тут на пізніх позиціях можна пухати такі руки, як asjs чи 8o8o на 4-бета. Саме розширений спектр на 4-бета суперника дозволяє отримати ігрову вигоду.
Коли відсоток викидання на наш 5-бет перевищує показник 50, слід вчасно передислокуватися в режим пуша на 4-бет вже будь-яких 2 карток. Не використовуйте таку тактику у бік «телефонників», вона себе не виправдає.
Причини для виставлення олл-ін можуть бути різними. Якщо ми отримали кол-ін від суперника, то треба тверезо оцінити, які шанси таїть даний конкретний банк.
Істотна перевага для колу не така важлива. Тому правильне використання цієї стратегії допоможуть вам не отримати великий збиток навіть, якщо ви плететесь за іншими суперниками.
Також важливі показники таких ключових факторів покеру як:
- Величина стеків в учасників партії в покер,
- Яка сила рука у вас,
- Наскільки часто колює або викидає гравець, проти якого ви у грі,
- Яку лінію наполегливо зображають ваші опоненти, чи є за вашим столом гравець
- Лузовий тип, пасивна або активна у вас лінія ігрового процесу,
- Чи є у грі противник тайтового різновиду,
- Чи вміють ваші опоненти адекватно протистояти покерній агресії,
- Ваш суперник показує сильну лінію під час розіграшу.
Кожен ігровий момент чи ситуація обов'язково розглядають у індивідуальному форматі.