Мультитейблінг – відмінний варіант гри на кілька столів, проте підходити до цього потрібно, зваживши всі за і проти. А також провести не одну гру, щоб зрозуміти оптимальну кількість столів, за якими ви можете грати без втрати концентрації та перебігу гри.
Як ви вважаєте, в якому варіанті, згідно зі статистикою, гравець візьме більший банк?
- Грати 6 столів 3:00
- Грати 3 столи 6 годин
- Або грати 2 столи 9 годин
За статистикою, що більше столів, то менший виграш заробляє гравець. Хоча щоб навчитися грати мультитейблінг, багато досвіду не потрібно. Потрібні трохи інші навички: швидкість прийняття рішень, здатність швидко перемикатися та тримати багато інформації в голові.
Багатостолова гра в покер: плюси та мінуси
Якщо ви вирішили освоїти для себе мультитейблінг, давайте розберемо його основні переваги та недоліки.
Плюси multi-tabling poker:
- Якщо стати статистикою виграшу за годину, то цей показник, звичайно ж, вищий, ніж при грі за одним столом.
- Бонуси від покер-румів. Якщо за один стіл дається певна кількість бонусів, відповідно мультитейблінг покер збільшує їх пропорційно.
- Високий рейкбек, який можна витратити в цьому ж покер-румі.
- Висока динаміка гри. Сидячи за одним столом, часом можна й занудьгувати. Якщо ви одночасно граєте за кількома столами, то динаміка вам точно забезпечена. Особливо це подобається досить досвідченим гравцям, які можуть утримати в голові гру на кілька столів.
Мінус гри за кількома столами:
- Висока динаміка гри також може бути мінусом. Якщо одночасно на кількох столах спалахує ваш хід, іноді просто не вистачає часу для прийняття правильного, зваженого рішення. А коли йдеш навмання, то і результат може бути гіршим за планований.
- Немає часу, щоб продумувати ходи наперед. В основному ви приймаєте нагальні рішення щодо ситуації.
- Неможливість вивчити опонентів. Мало того, що немає часу вивчити стиль гри за одним столом, а їх ще кілька. Можна упустити важливі моменти.
- Ви стаєте читаним. Коли хід робиться необдумано, ваш стиль гри легко рахувати. Ви стаєте слабким гравцем для суперника, тож шанси на перемогу значно знижуються.
Скільки столів грати?
Немає однієї правильної відповіді на це запитання. Щоб грати в покер за безліччю столів, потрібен досвід, живий розум та ваше бажання. Спробуйте спочатку грати за одним столом, а як тільки побачите, що можете взяти ще один – дерзайте. Вивчайте стратегії гри за кількома столами, поступово збільшуйте кількість столів та дивіться на свої відчуття. Чи не бурите столів занадто багато, інакше це може зіграти проти вас.