Як виграти за допомогою напівблефу?
Напівблеф у покері принесе три варіанти розвитку подій:
- противники рятують у відповідь ставку з полублефом;
- незважаючи на заколювання, гравець, що напівблефує, зможе докупити необхідну карту і отримати руку-монстра;
- рука буде сильнішою навіть без покупки.
То що таке напівблеф у покері? Це також обманний прийом, що дозволяє отримати більший прибуток. При ньому використовується рука, що посилює відкриті карти.
У чому ж відмінність у блефі та напівблефі?
Граючи на флопі, блеф виробляється проти одного гравця, ставиться підлога банку. У 40% випадків противник здасться, і в такому ж відсотку заколює. Але у 20% випадків відповідь буде у вигляді рейзу. При порожній руці при рейзі гравець пасує і при колі грає чек-пас на торні. Буває, що карта терну допомагає, але такий результат надзвичайно малий.
Зірвати куш, гравець може в 40% при пасі противника. В інших ситуаціях половина ставки від банку згорить. Це становить 60%.
Що ж відбувається за напівблеф? Гравець знову ставить на флоп половину суми. Руки не порожні, є флеш-дро. Але при ставці гравець починає напівблефувати. Зірвати банк можна у 40% випадків, якщо противник рятує. Але при колюванні все змінюється. Гравець отримає додаткових 9 карт, що збільшує прикуп натс-фдешу на торні. Гравець може отримати півтора банку у 7,6% випадків. Ми не наводитимемо розрахунків, щоб не заплутати.
До того ж, ніякі математичні обчислення не зможуть прорахувати додаткові моменти, наприклад, гравець отримує натс-флеш, а противник фулл-хаус. Також виграш може виявитися збільшеним завдяки ставкам опонента. Гравець на торні може і зовсім нічого не впіймати, а опонент побоявся можливої атаки, подарує карту. Нюансів маса і всіх неможливо врахувати у математичній формулі.
Як захиститися від напівблефу?
Досвідчені гравці знають, як правильно застосовувати напівблеф. Але їм також відомі способи захисту від нього. Якщо у гравця рука сильна і противник під неї робить ставку, вважається, що вона буде напівблеф. Гравець повинен у відповідь:
- поставити рейз на цілий банк, противник цим отримує шанс взяти банк 2 до 1%;
- якщо планується кол з прикупом, цього мало.
При посередній руці краще спасувати, навіть якщо є великі підстави в тому, що суперник використовує напівблеф. Не треба при поганій руці ставити все на банк.
З якою рукою можна напівблефувати у покері? З тією, яка має всі шанси на виграш, тому що не всі карти були розкриті і на прикуп можна добрати необхідні для перемоги.