Далі ви дізнаєтеся скільки часу потрібно приділяти покеру з теоретичної та практичної частини. І що взагалі від цього залежатиме, якщо ви плануєте увійти до класу преміальних та професійних гравців.
Думка Три Нгуєна
Це професійний гравець зі світу покеру, який зумів заробити перший мільйон саме завдяки своїй майстерній грі, звірячому чуття і самовладання рівня "Тибетський чернець".
На думку цієї людини, формула досить універсальна і буде зрозуміла кожному гравцю-початківцю. Зводиться ця проста формула ось до чого:
Вчіться у періоди стагнації, практикуйтеся на піку своєї форми.
Що хотів сказати Трі Нгуєн цим пасажем. То скільки часу витрачати на навчання покеру? Тут те й криється головна каверза. Справа не так у кількості годин. Скільки в тому, наскільки ефективно вони витрачаються. Або навпаки: дуже неефективно. Так, стратегію цю оптимальну назвати буде досить важко. Але це один із найкращих варіантів для переважної більшості гравців.
Т. Нгуен вважає, що й йому вдається зберегти рівень колишньої продуктивності, він просто залишається всередині гри і залишає її. Наприклад, якщо його суперник отримує запас кулерів. Нгуен їздить суперниками як ковзанка по бруківці, і потрапляє в саму больову точку, відправляючи весь стіл у стан тильта.
Нгуен не звик витрачати весь свій вільний час на лише навчання. Він вважає, що потрібно просто насолоджуватися своїм життям та грати в покер. Більше, на його думку, нічого робити і немає сенсу:
Я просто живу, як хочу. Навіщо мені витрачати свій час на навчання? Так, якщо в мене знайдеться небагато часу на те, щоб навчатися, то я все одно почну розмірковувати про регулярів і донців. Саме про тих, кого точно зможу обіграти та залишити без останнього долара у кишені.
Трохи цифр
На думку Т. Нгуєна, потрібно відчувати невпевненість у собі. Після цього варто залишати стіл. Період душевного підйому та концентрації змінюється стагнацією та низкою провалів.
Якщо у вас все гаразд із самоконтролем, то можете вибрати таку формулу:
- 25 відсотків часу витрачаємо на теорію.
- 75 відсотків часу практикуємось.
Про те, скільки треба вчитися, щоб стати професійним гравцем у покер, поки навіть не йдеться. Професіонали надто хаотичні і не дуже балакучі. Плюс до того, новачки постійно хочуть пройти перевіреним маршрутом. А це ніколи не спрацьовує, навіть у питаннях навчання та практики у світі покеру.
Потрібно постійно вчитися та практикуватися. Найчастіше шляхом практики починають пізнавати пізнання щодо теорії. Професіонали виграють на довгій дистанції. Не всім судилося пройти "випробування часом". Тепер ви знаєте про те, що питання: скільки годин грати в покер для прогресу, немає сенсу.